• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
 


BAHÇE ALETLERİBAHÇE ALETLERİ

Bahçe aleti alırken; Güzel bir bahçe için bahçenizin bakımını yapmalısınız. Bahçe bakımı için işinizi kolaylaştıracak çim biçmen makinası, dal budalama, tırpan motoru, ilaçlama, budama makas ve testereleri gibi bahçe aletlerinden satın almalısınız. Mesela bir çim biçme makinası veya traktörü alacaksanız, bahçenizin büyüklüğü, eğimi, taşlık durumu gibi kriterleri göz önüne almalısınız. Buna göre alacağınız çim biçme makinası gazlı, elektrikli veya akülümü olmalı, çim haznesinin hacmi, motor gücü özelliklerini incelemelisiniz. 500m2 bir alanı akülü bir çim biçme ile bir kerede yapabilirsiniz. 2.000m2 ve üstü alanlar için binicili çim traktörlerini tercih etmelisiniz. Elektrikli ürünlerden alacaksanız makaralı uzatma kablonuz mevcut değilse, sepetinize makaralı uzatma kablosuda atınız.

Benzinli, akülü, elektrikli ve mekanik çim biçme makinası, çim traktörü, benzinli, elektrikli ağaç kesim motoru, benzinli, elektrikli tırpan motoru, çapalama makinası, çit budama makinesi, dal öğütme makinası, yaprak toplama ve üflemeler, dalgıç pompa, jet pompa, hidrafor, benzinli su motoru, motopomp, zirai ilaçlama, tohum atma makinası, budama makası, budama testeresi vs.. tüm ürünleri bu grup altında bulabilirsiniz.

bosch bahçe aletleri, bahçe aletleri fiyatları
Çim Biçme Makinaları

Çim Biçme Makinaları

Bahçenizi güzelleştirmek için bir çim biçme makinası edinmelisiniz. Uzayan çimlerinizi biçmek, istenmeyen bitkilerden temizlemek için çim biçme makinaları ile büyük alanlarda hızlı ve kolay bir şekilde bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. çim biçme makinası, çim biçme makinesi fiyatları, çim biçme makineleri, çim biçme makinesi benzinli, çim traktörü, misinalı çim biçme, çim biçme traktörleri, çim biçme traktörü, çim biçme makinaları fiyatları, bosch çim biçme.
Ağaç Kesme Motorları

Ağaç Kesme Motorları

Bahçenizdeki ağaçları budamak için veya küçük parçalara bölmek için ağaç kesme testereleri ile en güçlü ağaç ve dallarını kolaylıkla kesebilirsiniz. ağaç kesim motoru, benzinli ağaç kesim motoru, stil ağaç kesim motoru, ağaç kesme motorları fiyatları, ağaç kesim motoru fiyatları, stil ağaç kesme motorları.
Tırpan Motoru

Tırpan Motorları

Tarlanızda, bağınızda, bahçenizde istenmeyen otları temizlemek ve düzeltmek için tırpan motoru modellerinden birini edinin. Yabani otları ne kadar kolay temizlediğinizi görün. Büyük alanlarda çalışacaksanız, benzinli tırpan motorunu tercih edin. Küçük bir bahçe için ise elektrikli tırpan motorları yeterli olacaktır. benzinli tırpan, elektrikli tırpan, tırpan motoru, benzinli tırpan fiyatları, tırpan motoru fiyatları.
Çapalama Makinası

Çapalama Makinaları

Çapalama makinaları ağaç dipleri, bağ araları gibi traktörün giremediği yerlerde veya traktöre ihtiyaç duyulmayacak küçük tarla ve bahçelerde işleri çok kolaylaştırır.

çapalama makinası, çapalama makinası fiyatları, bahçe çapalama makinaları, çapalama makinaları video.
Çit Budama Makineleri

Çit Budama Makinaları

Çit budama makinaları çalılar ve çitlerin bakımında yüksekliği, genişliği, dal kalınlığı, ağaç sertliği ne olursa olsun işlerinizi çok kolaylaştırır. Sanatsal çitler için de hassas ve detaylı kesimler yapabilirsiniz.
Dal Öğütme Makinası

Dal Öğütme Makinaları

Ağaç dallarını, odunsu bitkileri, yeşil bitkileri, yumuşak bitkileri öğütmek istiyorsanız dal öğütücü makinalarından birini edinin. dal öğütme, dal öğütme makinası, dal öğütme makineleri
Dalgıç Pompası

Pompa ve Sulama Grubu

Bahçenizdeki ağaç ve çiçekleri sulamak için, temiz su veya kirli su tahliyesi için dalgıç motoru pompalar, motopomplar, su motorları, jet pompalardan birini edinin. dalgıç pompa, hidrofor, dalgıç pompa fiyatı, dalgıç pompa fiyat, hidrofor fiyatları, hidrofor fiyat, hidrofor pompaları, hidrofor pompa, derin kuyu dalgıç pompa, dalgıç pompa fiyat listesi, dalgıç pompa hesabı, hidrofor seçimi, standart hidrofor, pis su dalgıç pompa.
Zirai İlaçlama Makinası

Zirai İlaçlama Makinaları

Ağaçlarınızı, çiçeklerinizi ilaçlamak veya sulamak için taşıması ve kullanımı kolay ilaçlama ve püskürtme pompalarından birini alın.

zirai ilaçlama makineleri, zirai ilaçlama pompaları, zirai ilaçlama aletleri.
Yaprak Toplama Makineleri

Yaprak Toplama Makineleri

Bahçenizdeki yaprakları toplamak artık hiç zahmetli değil. Yaprak toplama makinelerinden birini edinin, hem emerek hem üfleyerek bahçenizin düzenini kolaylıkla sağlayın.
Budama Makası

Budama Makasları

Genel amaçlı bahçecilik, dal budama ve şekil vermek için budama makası vazgeçilmez bir alettir.

budama makası, bağ budama makası, dal budama makası, akülü budama makası, ağaç budama makası, bahco budama makası, yüksek dal budama makası.
Budama Testeresi

Budama Testereleri

Genel amaçlı bahçecilik, yaş ve kuru dal budamamak için budama testeresi idealdir.
Akülü Bahçe Aletleri

Akülü Bahçe Aletleri

Bahçenizde özgürce güzelleştirmek istiyorsanız, akülü bahçe aletleri kategorisini inceleyin. Akülü çim kesme, dal testeresi, mini çapalama, budama makaslarından edinin.
Aksesuar ve Yedek Parçaları

Aksesuar ve Yedek Parçaları

Çim kesme için misina ve makaralar, çim biçme, çit kesme, dal öğütme yedek bıçakları, ağaç kesme motorları için yedek pala ve zincirleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında