• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
 


EL ALETLERİEL ALETLERİ

EL ALETLERİ

El aleti alırken; eviniz için küçük bir alet çantası oluşturmanız, bazen sizi büyük sıkıntılardan kurtarabilir. Her zaman lazım olacak pense, tornavida, çekiç, boru anahtarı, yan keski vs. aletlerle küçük tamiratlar, elektrik ve sıhhi tesisat onarımlarını kendinizin yapmasını sağlar. Fabrika, şantiye, oto servis gibi profesyonel kullanımlar için ise fiyat/performans açısından yüksek kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Doğru yerde doğru ürün kullanmanız da ürünün ömrü, işlem yapılan malzemenin bozulmaması ve iş güvenliği açısından çok önemlidir.

Açık Ağız Anahtarlar, Açık Ağız anahtar Takımları, Yıldız Anahtarlar, Yıldız Anahtar Takımları, Kombine Anahtarlar, Kombine Anahtar Takımları, Yarım Ay Çakma Ve Rekor Anahtarlar, Kovan Anahtarları, Bijon Anahtarları, Lokmalar, Cırcır Kollar, Lokma Takımları, Tork Anahtarları, Kurbağacık Anahtarlar, Stilson Anahtarlar, Maşalı Boru Anahtarları, Fort Pense, Ayarlı Penseler, Zincirli Boru Anahtarları, Yankeskiler, Kargaburunlar, Tepe ve Mafsallı Keskiler, Kerpetenler, Penseler, Segman Penseleri, Tornavida Takımları, Düz Tornavidalar, Yıldız Tornavidalar, Lokma Uçlu Tornavidalar, Torks Tornavidalar, Allen Tornavidalar, Saatçi ve Elektronikçi Tornavidaları, Cırcırlı Tornavidalar, Mıknatıslı Spiraller, Çekiçler, Baltalar, Keskiler, Zımbalar, Keski ve Zımba Takımları, Levyeler, Kaportacı Makasları, Tenekeci Makasları, Kuyumcu Makasları, Demir Makasları, Çok Amaçlı Makaslar, Koyun Kırpma Makasları, Kablo Makasları, Pala Testereler, El Testereleri, Testere Lamaları ve Kıl Testere Yedekleri, Testere Kolları, Vantuzlar, Cam Elmasları, Cam Penseleri, Daire Cam Kesme, İşkenceler, Standart Çektirmeler, Üç Ayaklı Çektirmeler, Rotil Çektirmeler, Amortisör ve Sübap Çektirmeler, Yedek Çektirme Milleri, Yedek Çektirme Kolları, Çektirme Pensleri ve Çeneleri, Tezgah ve Boru Mengeneleri, Maket Bıçakları ve Yedek Ağızlar, Yağ Filtre Anahtarları, Takım Çantaları, Organizerler, Tezgahlar, Servis Masaları ve Panolar, Dolaplar, Takım Arabaları, Alet Askıları ve Deri Kemerler, Iskarpela ve Eğe Takımları, Allen Anahtar Takımları, Perçin Tabanacaları ve Yağdanlıklar, Kablo Sıyırıcılar, Gres Pompaları, Silikon Tabancaları, Silikon, Epoksi ve Sosis Tabancaları, Gres ve Yağ Pompaları, Huniler ve Ölçü Kapları, Çanak ve Daire Tel Fırçalar, Rende ve Düz Tabanlar, Çakma Rakam ve Harfler, Telekom ve PC Tamir Ekipmanları, Hobby Ev Tipi Setler ve Oto Setleri vs. bu kategoride bulabilirsiniz.

izeltaş fiyatları, izeltaş fiyat, izeltaş el aletleri, izeltaş fiyat listesi, izeltaş katalog, hırdavat, civata, teknik hırdavat, hırdavat malzemeleri, hırdavatçı, el aletleri fiyat listesi, hırdavat market, hırdavat firmaları
Anahtar

Anahtarlar

Civata, somun vb. bağlantı elemanlarını söküp takmak için açık ağız, yıldız, yarım ay gibi anahtarlar kullanabilirsiniz. Hemen hemen her sektörde kullanılan anahtarlar her evde de olması gereken bir alettir. Set olarak anahtar takımlarını alırsanız fiyat avantajı da sağlayabilirsiniz.
Lokma, Kovan ve Bijon Anahtarlar

Lokma, Allen ve Bijon Anahtarları

Otomotiv, makine üretim, servisler, tersaneler vb. bir çok sanayide kullanılan lokma takımları civata, somun vb. bağlantı elemanlarını söküp takmak için kullanılan daha fonksiyonel anahtarlardır. Set olarak lokma takımlarını alırsanız fiyat avantajı da sağlayabilirsiniz. bijon anahtarı, bijon aralıkları, bijon ölçüleri, lokma takımı, lokma anahtarı, allen anahtar, lokma seti, izeltaş lokma takımı.
Boru Anahtarı

Boru Anahtarları

Sıhhı tesisat, doğalgaz vb. sektörlerde çok kullanılan boru anahtarları, evlerde de küçük tesisat işlerinde kullanmak için avadanlığınızda olması gereken bir el aletidir. Boru ve ek parçalarını sıkmak veya sökmek ya da hareketli iki bağlantı elemanını sabitlemek gibi işlerde kullanabilirsiniz.
Penseler, Yankeskiler, Kerpetenler

Penseler, Yankeskiler, Kerpetenler

Bir tamirhanede, serviste, fabrikada, atölyede, şantiyede, evde ve aklınıza gelecek her türlü yerde bir avadanlıkta olmazsa olmaz olan el aletleridir. Çeşitli malzemeleri sıkmak ve kesmek için kullanılır.
Tornavida

Tornavidalar

Bir tamirhanede, serviste, fabrikada, atölyede, şantiyede, evde ve aklınıza gelecek her türlü yerde bir avadanlıkta olmazsa olmaz olan el aletleridir. Vida ve civata gibi bağlantı elemanlarını sıkmak ve sökmek için işinize uygun tornavidalardan kullanabilirsiniz. tornavida setleri, tornavida seti, tornavida çeşitleri, cırcırlı tornavida, tork tornavida, torx tornavida, saatçi tornavida takımı, lokma tornavida izeltaş tornavida, cep telefonu tornavida seti, torx tornavida seti.
Vidalama Uçları

Vidalama Uçları

Sanayinin her alanında, montajda, ev gibi daha birçok yerde kullanılan akülü tonavida, havalı tornavida ve tüm bits uç tornavidalar için ihtiyaç duyacağınız vidalama uçları bu kategoride. bits uç, bits uçlar, vidalama ucu, vidalama
Makas

Makaslar

Sac, kaporta, demir, kablo ve benzeri malzemeleri kesmek için bu kategoriden farklı modellerde kaportacı makası, tenekeci makası, demir makası, kablo makası ve çok amaçlı makaslardan birini edinin.
El Testereleri

Testereler

Şantiyelerde inşaat ustalarının ve marangozların ince-kalın ahşap kesimlerinde kullandıkları testere, evlerde, iş yerlerinde ve her türlü hobi çalışmalarının kullanımına uygundur. Kullanım amacına yönelik el testerenizi bu kategoride bulabilirsiniz.
Cam Elması

Camcı Ekipmanları

Tüm camcılar, pvc pencere, oto cam, ayna ve tablo çerçeve işleri ile uğraşanlar için kullandıkları vantuzlar, cam elması, daire cam kesme, cam penseleri gibi ürünler için bu kategoriyi ziyaret edin.
Çektirme

Çektirmeler

Otomotiv, makine üretim ve daha birçok sektörde saplama, disk, tekerlek, rulman, rotil, sübap, amortisör gibi malzemelerin emniyetli ve hızlı çıkarılmasında kullanılan çektirme çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. çektirme çeşitleri, çektirme aparatı, çektirme, şasi çektirme, izeltaş çektirme
İşkenceler

İşkenceler

Demir, çelik, alüminyum, cam, fayans, seramik, ahşap gibi malzemelerin birleştirilmesi, alıştırması gibi işlemlerde iki ayrı parçayı mukavemetli olarak tutar. Marangozhane ve demirhane, kaynaklama gibi ağır hizmet işkenceleri, ayrıca hobi maksatlı cırcır mekanizmalı işkenceleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Mengene

Mengeneler

Çeşitli parçaları tutmak, sabitlemek ve monte etmek amacıyla kullanılan sökülebilir geçici bağlantı aletleridir. Çeşitli iş alanlarında kullanılmak üzere değişik şekillerde mengeneler geliştirilmiştir. Hepsinin de ortak özelliği parçayı sıkıştırmaktır. Tesviyeci mengenesi, paralel ağızlı makine mengenesi, ayaklı mengene, boru mengenesi, pah mengenesi, el mengenesi, havşa mengene gibi çeşitleri bulunmaktadır.
Takım Çantası

Takım Çantaları ve Atölye Dolapları

Atölyeniz, servisiniz, hobi odanız için tamir takım dolapları, servis masaları, organizerler, alet askıları ve en güzel takım çantaları bu kategoride. Aletlerinizin tertipli olması için ihtiyacınız olan ürünü buradan seçin.
Yağdanlık

Yağdanlık, Gres Pompaları, Silikon Tabancaları

Makina parçaları, dişli parçalar ve benzeri parçaları yağlamak ve greslemek için yağdanlıklar ve gres pompalarını, epoksi, silikon mastik, köpük için kullanımında uygulama kolaylığı sağlayan silikon tabancalar, sosis tabancaları bu kategoride bulabilirsiniz.
Yağ Filtresi Sökeceği

Yağ Filtresi Sökecekleri

Küçük ve büyük araçlardaki yağ filtresini sökmek için yağ filtre anahtarı alabilirsiniz.
Iskarpela

Iskarpela ve Eğe Takımları

Iskarpela ahşap malzemye şekil verme, yontma, oyma amacıyla marangozhanelerde çok kullanılmakla beraber hobi işlerinde de sık kullanılan bir alettir. Madeni, plastik, ahşap vb. malzemelerin üzerindeki pürüzleri düzeltmek için kullanılan eğeleri de bu kategoride bulabilirsiniz.
Rende

Rendeler

Rende, ahşap yüzeyinden ince talaş plakaları kaldırmak, yontmak suretiyle, parçaları ölçüsüne getirmek ve aynı zamanda düzgün yüzeyler elde etmek amacıyla kullanılır. Kullanım amacına göre tek rende, çift rende, planya, düz taban çeşitleri vardır.
Pop Perçin Tabanca

Pop Perçin Tabancaları

Sanayinin birçok sektöründe, makine parçaları, sac levhalar, kayış, balata vb. iki veya daha çok sayıda parçanın birbirleriyle sökülemez olarak perçin malzemesiyle birleştirilmesinde kullanılan pop perçin tabancası, fazla yük ve basınca dayanım istenmeyen yerlerde çivili içi boş alüminyum pop perçinlerle çok pratik perçinleme imkanı sunar.
Çekiç, Balta ve Keskiler

Çekiç, Balta ve Keskiler

Bir tamirhanede, serviste, fabrikada, atölyede, şantiyede, evde ve aklınıza gelecek her türlü yerde bir avadanlıkta olmazsa olmaz olan el aletleridir. Malzemeyi dövme, çivi çakma, malzemeyi kesme gibi işleriniz için çekiç ve balta çeşitlerine göz atın.
Allen Anahtar

Allen Anahtarlar

Ulaşılması zor yerlerdeki allen ve torx başlı vidaları sıkıp sökmek için allen anahtar kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun allen anahtar setlerinden veya L tipi, çakı tipi, T saplı allen anahtar çeşitlerden birini seçebilirsiniz.
Tel Fırça

Tel Fırçalar

Metal yüzeylerde bulunan gevşek haldeki kabuğu, boya, pas veya yabancı maddeleri temizlemek için tel fırça kullanabilirsiniz.
Tel Sarma Tabancası

Kablolama Ekipmanları

Bilgisayar, telekom, elektrik sektöründe kullanılan kablolamayla ilgili kablo sıyırma, tel sarma, krone çakma ve benzeri ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Alet Setleri

El Aleti Setleri

Evde ve otomobilinizde bulunsun diyeceğiniz küçük el aleti setlerini bu kategoride bulabilirsiniz.
Maket Bıçağı

Maket Bıçakları ve Yedek Ağızları

Ağzı ince ve keskin olan maket bıçakları çok yaygın olarak; sanayide, evde, hobi ve maket yapımında, montajda, halı ve parke döşemede ve benzeri çok geniş bir alanda kullanılmaktadır.
Budama Makası

Budama Makasları

Genel amaçlı bahçecilik, dal budama ve şekil vermek için budama makası vazgeçilmez bir alettir.

budama makası, bağ budama makası, dal budama makası, akülü budama makası, ağaç budama makası, bahco budama makası, yüksek dal budama makası.
Budama Testeresi

Budama Testereleri

Genel amaçlı bahçecilik, yaş ve kuru dal budamamak için budama testeresi idealdir.
El Aletleri Aksesuarları ve Yedek Parçalar

El Aletleri Aksesuarları ve Yedek Parçalar

Yedek maket bıçakları, rende tığları, testere kol ve ağızları, çektirme mil ve kolları vb. el aletlerine ait aksesuar ve yedek parçalarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında