• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
 


HAVA KOMPRESÖRLERİHAVA KOMPRESÖRLERİ

Hava kompresörü alırken; Tersahaneler, fabrikalar, şantiyeler, mobilya, boyama, tekstil, grafik basım, dekorasyon ve aklınıza gelebilecek birçok sektörde kullanılan hava kompresörlerin en yaygın üç temel tipi vardır. Bunlar pistonlu, vidalı, santrifüj kompresörlerdir. Bir havalı sisteme geçiş yapıyorsanız, havalı kompresör seçiminde işletme basıncı, hava miktarı, kompresör tipi, özgül güç tüketimi, yüksüz güç tüketimi, temiz basınçlı hava gibi faktörleri dikkate almalısınız. Hava kompresörü yatırımınızı 2-3 yıllık bir kapasite büyümesine göre düşünebilirsiniz. Küçük kapasiteli bir kompresör kısa zamanda yeni bir kompresör almanıza sebep olacağı gibi, çok büyük kapasiteli bir kompresörde gereksiz bir ilk yatırım maliyeti oluşturacaktır. Kaliteli bir kompresöre vereceğiniz daha fazla paranın karşılığını, elektrik sarfiyatı, verimli bir hava ve sık sık arıza durumlarıyla karşılaşmamanızla kısa zamanda almanızı sağlayacaktır. Hava miktarı yaklaşık olarak 1 m3/dk ve altında, 15 bar basınca kadar, sürekli hava ihtiyacı olmayan işletmeler için pistonlu tip kompresör, hava miktarı 1 m3/dk üzerinde 14 bar basınca kadar ve sürekli hava ihtiyacı olan işletmeler için vidalı tip hava kompresörü daha uygun olacaktır.

Pistonlu kompresör, vidalı kompresör, sessiz kompresör, dişçi kompresörü, yağlı ve yağsız kompresör, hava tankı, hava kurutucu ve filtresini bu kategoride bulabilirsiniz.

kompresor, kompresör fiyatları, kompresör fiyatı, havalı kompresör, kompresör fiyat, pistonlu, el kompresörü, vidalı kompresör, pistonlu kompresörler, basınçlı hava, attlas kompresör, atlas kompresör, komsan kompresör, komsan kompresörleri, hava kompresör fiyatları, hava kompresörü fiyat, hava kompresörleri fiyatları, kompresör çeşitleri, sessiz kompresör, dişçi kompresörü.
Pistonlu Kompresör

Pistonlu Kompresörler

İşletmenizde sürekli bir hava ihtiyacı yoksa ve istediğiniz hava miktarı yaklaşık olarak 1 m3/dk altındaysa, 15 bar basınca kadar olan pistonlu kompresörler uygundur.
Vidalı Kompresörler

Vidalı Kompresörler

İşletmenizde sürekli bir hava ihtiyacı varsa ve istediğiniz hava miktarı yaklaşık olarak 1 m3/dk üstündeyse, 15 bar basıncın üstündeki vidalı kompresörler almanız sizin için daha uygundur.
Sessiz Kompresörler

Sessiz Kompresörler

Sessiz kompresörler özel ses yalıtım kabinleri ile 40 dB civarında oldukça düşük ses seviyesi ile çalışabilmektedir. Genellikle ofisler, laboratuarlar, fuar standları, oteller, poliklinikler ve hastaneler tercih etmektedir.
Dişçi Kompresörler

Dişçi Kompresörleri

Medikal kompresör, diş muayeneleri, hastahaneler, servisler ve ofis gibi yerler için uygun sessiz kompresörlerdir.
Mini Kompresörler

Yağsız Kompresörler ve Mini Kompresörler

Evde, işte, arabada, teknede birçok yerde küçük hava basıncı ihtiyaçlarınız için mini kompresörler uygundur.
Hava Tankı

Hava Tankları

Bakım ve montajı kolay hava tankları farklı ölçüleriyle, basınçlı hava ihtiyaçlarınızı karşılar.
Hava Kurutucu

Hava Kurutucu

Hava kompresöründen basılan havanın kir ve nemini almak için hava kurutucular idealdir. Havalı sisteminize bağlı aletlerin uzun ömürlü olması açısından ve sorunsuz bir çalışma için hava kurutucuları mutlaka kullanılmalıdır.

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında