• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
 


KALDIRMA VE TAŞIMA EKİPMANLARIKALDIRMA VE TAŞIMA EKİPMANLARI

Kaldırma ekipmanı alırken; her türlü sanayide ağır iş yüklerini kaldırma ve taşıma için farklı amaçlara uygun ekipmanlar bulunmaktadır. Depo içi yük taşıma ve istifleme, araç boşaltmak için transpalet, forklift ve istif makinelerini inceleyebilirsiniz. Çekme, kaldırma, indirme ve gerdirme gibi işlevler için vinç careskal, hubzug, trifor grubunu inceleyiniz. Kaldırma ve taşıma alet ve makina alımlarınızda, ana amaca uygunluğu, kapasitesi, iş güvenliği dikkat etmeniz gereken en önemli ana hususlardır. Can ve mal güvenliği, makinanızın uzun ömürlü kulanımı, zaman ve iş gücü tasarufu açısından sadece fiyat kriterli bir alım yapmayıp, performans, işe uygunluk, uzun vadeli ihtiyaç planlaması ve özel taşıma ihtiyaçları için aksesuar ve ataşmanlarıyla birlikte düşünmelisiniz.

Transpalet, forklift, istif makinası, vinç, ceraskal, hubzug, sac kapma, trifor, kaldırma platformu ile diğer kaldırma ekipmanları ve bunlara ait aksesuarları bu kategoride bulabilirsiniz.

iş makinası, iş makinaları, forklift, transpalet, el forklift, forklift fiyatları, forklift fiyat, istif makinaları fiyatları, istif makineleri, netlift, transpalet fiyat, vinç, vinç fiyatları, vinç firmaları, vinç istanbul, vinç kumandası, elektrikli vinç, vinçler, monoray vinçler, portal vinç, vinç sistemleri, tavan vinç, tavan vinçleri, elektrikli caraskal, vinç uzaktan kumanda, gezer vinç, pergel vinç, ırgat, ceraskal, caraskal, monoray, çelik halat, halatlı çektirme, kurtağzı, polyester sapan, zincir sapan, kriko, hidrolik kriko, kriko fiyatları, arabalı kriko, kriko fiyatları, mekanik kriko, şişe kriko, elektrikli kriko, pehlivan kriko, timsah kriko, kriko çeşitleri.
Transpalet

Transpaletler

Genelde paletli taşıma için tasarlanmış olan transpaletler, hidrolik pompa ile yükü kaldırır, insan gücüyle veya motor gücüyle yatay taşınmasını sağlar. Yükünüze ve ağırlığına uygun transpalet seçmelisiniz. Hem taşıma ve tartma işlemlerini bir arada yaparak zamandan tasarruf yapmak istiyorsanız tartı sistemli transpaletleri tercih edebilirsiniz. Hem malzemeyi taşımada hem malzemeyi belli yüksekliğe kaldırarak çalışma platformu olarak kullanabileceğiniz bir ürün isterseniz makaslı transpaletleri tercih edebilitrsiniz.
Forklift ve İstif Makinaları

Forklift ve İstif Makinaları

Forklift ve istifleme makinaları yükseğe kaldırma işlemi ve kısa mesafede taşıma işlemleri için kullanılır. Tır yükleme boşaltma, atölye, depo vb. yük alanlarınında malzemenin kaldırılması ve taşınmasında uygundur. Forklift veya istif makinası alırken yakıt tipini (dizel, LPG, akü), tonajı, kaldırma, dönme, rampa çıkış kapasitelerini, kullanılan alana göre lastik seçimi, günlük çalışma süresini ve satış sonrası servis hizmetini dikkate almalısınız. Taşıyacağınız yüke göre uygun ataşmanlarda kullanabilirsiniz.
Vinçler

Vinçler

Motor gücüyle düşey kaldırma ve indirme işlemleri için dizayn edilmiş olan vinçlerle, şaryo ile ray üzerinde yükü yatay olarak da hareket ettirebilirsiniz. Elektrikli vinç alırken kaldıracağınız yükün ağırlığını ve çalışma sürelerini göz önüne almalısınız.
Ceraskallar

Ceraskallar

Düşey kaldırma ve indirme işlemleri için dizayn edilmiş, fren tertibatlı zincirli kaldırma aletidir. Şaryo entegreli ceraskal ile yükü yatay olarak da taşıyabilirsiniz. Can ve mal güvenliği açısında, kaldırma ekipmanlarını kapasiteye ve çalışma koşullarına uygun kullanmalı ve bakımının yapılmış olması çok önemlidir.
Hubzug

Zincirli Çektirmeler (Hubzug)

Zincirli çektirme diğer adı ile hubzug, kanca ve zincir yardımıyla yüklerin çekilmesi, kaldırılması veya gerdirilmesi işlemlerinde kullanılan el kumandalı mekanik bir makinedir. Küçük boyutları sayesinde en dar yerlerde dahi rahatlıkla kullanılabilir.
Sac Kapmalar (Kurt Ağzı)

Sac Kapmalar (Kurtağzı)

Sac kapmalar, çelik sac ve konstrüksiyonların kaldırılmasına, döndürülmesine, düşey olarak kaldırılıp indirilmesine yararlar. Eğer ahşap, alüminyum gibi hassas ürünler için kullanacaksanız malzemenin zedelenmemesi için korumalı ve uygun tutucuları kullanmalısınız.
Halatlı Çektirmeler (Trifor)

Halatlı Çektirmeler (Trifor)

Halatlı çektirme, kancalı ve çelik telli bir çekme halatı yardımıyla yüklerin ve havai hatların çekilmesinde ve gerdirilmesinde kullanılan el kumandalı mekanik makinalardır.
Kriko

Krikolar

Kriko, araba ve kamyon gibi araçları, takım tezgahı, ağır makinalar ve benzeri büyük yükleri az bir yüksekliğe kaldırmaya yarayan aletlerdir. Şişe kriko, arabalı kriko, pehlivan kriko, şanzuman kriko gibi farklı amaçlara hizmet eden çeşitleri bulunmaktadır.
Katlanır Garaj Vinçleri

Garaj Vinçleri

Genelde transpalet veya forklift çatallarının kaldırılacak malzemenin altına giremediği durumlarda kullanılır. Malzemeyi yukarıdan tutarak kaldırır ve taşır. Otomotiv sektörü, kalıp sektörü, plastik sektörü, makina sektörü vb. bir çok sektörde malzemeyi üstten kaldırma ve taşıma zorunluluğu olan yerlerde kullanılır.

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında