• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
 


KAYNAK MAKİNALARIKAYNAK MAKİNALARI

Kaynak makinası alırken; aynı veya benzer alaşımlı metalleri birleştirmek, dolgu yapmak veya oluk açmak için kullanılan kaynak makinaları neredeyse her işletmeye lazım derecesinde bir makinadır. Tersahane, dökümhane, şantiye, çelik kapı, demir işleri, dekorasyon, her türlü fabrika ve atölyelerde kullanılır. Kaynak makinası alırken yapılacak işe uygun güçte ve tipte kaynak makine olması, kaynak yapılacak malzemeye göre uygunluğu (alüminyum, paslanmaz gibi özel materyallerde her kaynak makinesi optimum sonucu vermez), kaynak kalınlığı, enerji tüketimi, kullanım yoğunluğunuza göre uzun süreli çalışabilmesi ve satış sonrası servis gibi konuları dikkate almalısınız.

Elektrod kaynak makinası, MMA kaynak makinası, inverter kaynak makinası, ark kaynak makinası, gazaltı kaynak makinası MIG/MAG, argon kaynak makinası TIG/WIG, punta kaynak makinası, kaporta çektirme makinası, bakır boru kaynak makinası, plastik boru makinası, plazma kesme makinası, gaz armatürleri, kaynak ve kesme takımları, basıç düşürücü, kaynak takımı, elektrot, kaynak teli, kaynak maskeleri, maske camı, kaynak kabloları ve diğer aksesuarları ile bu kategoride bulabilirsiniz.

kaynak, inverter, kaynak makinası, kaynak makina, kaynak mak, kaynak makinesi, kaynak makinası fiyatı, kaynak makinaları fiyatları, kaynak makinesi fiyatı, kaynak makinesi fiyatları, kaynak çeşitleri, gazaltı kaynak makinaları, punta kaynak, inverter kaynak makinesi, invertör kaynak makinesi, oerlikon kaynak, argon kaynağı, boru kaynak makinesi, çanta kaynak makinaları, nokta kaynak makinası, çanta kaynak makinesi, punta kaynak makinesi, lcd inverter, fimer kaynak makineleri, plastik kaynak makinaları, pvc kaynak makinası, plastik kaynka makinesi, gazaltı kaynak makinası fiyatları, oerlikon kaynak makinası, inverter ac, pvc kaynak makinesi, fimer kaynak makinaları, pvc kaynak makinaları, plastik boru kaynak makinaları, argon kaynak makinesi, dc ac inverter, tig kaynak makinaları, çanta kaynak makinası fiyatları, inverter kaynak makinası fiyatları, elektrik kaynak makinası, bakır kaynak makinası, fimer servis, hırdavat, hırdavat malzemeleri.
MMA Kaynak Makinaları

Elektrod Kaynak Makinaları (MMA)

Makina, çelik konstrüksiyon, tank, kapalı kap, kazan, boru tesisatı yapımında, gemi inşaatında, otomotiv endüstrisinde, vagon şasi, karoseri imalatında, çelik mobilya, demir doğrama gibi saç işlerinde, tamir ve bakım kaynaklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

inverter, kaynak makinası, inverter kaynak makinesi, invertör kaynak makinesi, çanta kaynak makineleri, çanta kaynak makinesi, fimer kaynak makineleri
Gazaltı Kaynak Makinası

Gazaltı Kaynak Makinaları (MIG/MAG)

Bakır-kalay, bakır-çinko, bakır-alüminyum, bakır-kalay-çinko-kurşun, alaşımsız ve düşük alaşımlı çeliklerden imal boru hattı, kazan ve tankların kaynaklarına, ayrıca ince kesitli metallerin kaynağına ve tamir kaynaklarına, çatlak riski olan malzemelerde ve sert dolgu işlerinde, sıcak pres kalıplarının dolgusunda ve sert dolgu yapılacak yüzeylerde tampon tabaka amaçlı kullanımlarda, bakır alaşımlarının çeliklerle birleştirilmesinde, bronz dökümlerin tamir kaynağında, dökme demirlerin ve çeliklerin yüzeylerini kaplanmasında kullanabilirsiniz.

gazaltı kaynak makinası fiyatları, gaz altı kaynak makinaları, mig kaynak, mag kaynak
Argon Kaynak Makinaları

Argon Kaynak Makinaları (TIG/WIG)

Otomotiv kaportasındaki yırtık bölümlerin tamirinde, çok fazla deformasyon olmuş parçaların tamirinde, çelik sacların ve plakaların birleştirilmesinde, doğrultma, eğme gibi işlemlerin yapıldığı yüksek ısı girdisi, ön tav ve kaynak sonrası son tav gereken borulama sistemlerinin kurulumunda, paslanmaz çeliklerin birleştirilmesinde, makina imalatında, kimya sanayinde ve gemi inşaasında aluminyum bronzunun, yüksek mukavemetli pirinçlerin, çeliklerin ve dökme demirlerin kaynaklarında, enerji santrallerinde ve petrokimya sanayinde karbonlu çeliklerin imal edilmiş boruların birleştirilmesinde ve tamirinde, makina ve tarım ekipmanların tamirinde, çelik plakaların ve çelik dökümlerin birleştirilmesinde kullanabilirsiniz.

tig kaynak, argon kaynak, argon kaynak makinesi, tig kaynak makinaları, tig kaynak makinesi.
Plazma Kesme Makinaları

Plazma Kesme Makinaları

Karbonlu çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik, nikel alaşımları, bronz, bakır, tungsten, dökme demir, zirkonyum ve titanyum malzemeleri kesmek için kullanabilirsiniz. Gemi, otomotiv, makina vb. birçok sektörde çok kullanılır.

kaynak mak, plazma kesme makinesi.
Punta Kaynak ve Kaporta Çektirme Makinaları

Punta Kaynak ve Kaporta Çektirme Makinaları

Makina imalatında, ısıtma/soğutma sanayinde, karoser imalatında, gemi sanayinde, otomotivde, kaporta düzeltme, şişik alma ve çivi, rondela, perçin vb. malzemeleri çakmak için punta kaynak ve kaporta düzeltme makinası kullanabilirsiniz.

punta makinaları, punta kaynak, punta kaynak makinesi, göçük düzeltme, kaporta çektirme, kaporta göçük düzeltme, boyasız göçük düzeltme.
Bakır Boru Kaynak Makinaları

Bakır Boru Kaynak Makinaları

Isıtma/soğutma sanayinde, kalorifer tesisatında, doğalgaz tesisatında, klimalarda, buzdolabı ve derin dondurucularda, akaryakıt borularında, LPG tesisatında bakır boruların kaynağında kullanabilirsiniz.

boru kaynak, boru kaynak makinası, boru kaynak makinesi, bakır kaynak, bakır boru kaynak.
Havalı Raspalar

Plastik Boru Kaynak Makinaları

Isıtma/soğutma sanayinde, kalorifer tesisatında, doğalgaz tesisatında, havalı sistemlerin tesisatında, plastik boruların boruların kaynağında kullanabilirsiniz.

plastik boru kaynak makinesi, pvc boru makinası, pvc boru, pvc boru kaynak makinesi.
Gaz Armatürü

Gaz Armatürleri

Tersahane, otomotiv, doğalgaz, inşaat, izolasyon gibi birçok sektörde geniş kullanımı vardır. Gazı uygun oranlarla karıştırarak metalleri kesmek veya kaynatmak için kullanılan hamlaç takımları, şaloma, tavlama takımları, valfler, basınç ayarlayıcılar vb. ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.

basınç düşürücü, gaz armatürleri, şaloma, şaloma takımı, yıldız gaz, basınç düşürücü valf, oksijen regülatörü, oksijen kaynak takımı.
Torçlar

Torçlar

Plazma kesme makinası için torç çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz.
Kaynak Elektrod

Elektrodlar

Elektrod kaynaklar için ihtiyaç duyacağınız elektrodları bu kategoride bulabilirsiniz.

oerlikon, elektrot, as kaynak, askaynak, elektrod, kaynak elektrodu, kaynak elektrodları, kaynak elektrotları, elektrot çeşitleri, elektrod fiyatları, oerlikon elektrod, rutil elektrod, oerlikon bayileri.
Kaynak Teli

Kaynak Telleri

Gazaltı Kaynak ve argon kaynak için ihtiyaç duyacağınız kaynak tellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

kaynak teli, oerlikon, gazaltı kaynak teli.
Kaynak Maskesi

Kaynak Maskeleri

Kaynak esnasındaki zararlı ışınlardan koruyan kaynak maskeleri çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz.
Kaynak Makinası Aksesuar ve Yedek Parçaları

Kaynak Makinası Aksesuar ve Yedek Parçaları

Kaynak Elektrodları, kaynak telleri, kaynak penseleri, kaynak kabloları, kaynak maskeleri, plazma kesme torçları ve diğer kaynak aksesuarlarını bu kategoride bulabilirsiniz .

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında