• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
 


SANAYİ TİPİ ISITICILARSANAYİ TİPİ ISITICILAR

Sanayi tipi ısıtıcı alırken; küçük ve büyük mekanların kolay ekonomik ve hızlı ısıtılması için çok uygun ısıtıcılardır. İnşaat sahaları, garajlar, prefabrik binalar, tüm iç ve dış çalışma mekanlarının ısıtılması, iş makinalarının donmuş motor ve aksamlarının ısıtılması, yeni dökülmüş beton, duvar sıvaları, alçı badana ve boyaların ayrıca zemin kaplamalarının kurutulmasının hızlandırılması, sanayi sitelerinde, atölyelerde, tütün ve tahıl gibi ürünlerin kurutulmasında, zirai makinaların donmuş aksamlarının ısıtılmasında, seraların ısıtılmasında, spor alanları, eğitim merkezleri ve toplantı salonları, soyunma ve vestiyer gibi mekanların ısıtılmasında, reçine, plastik, deri vb. malzemelerin kurutulmasında depo ve ambar gibi mekanların ısıtılmasında, ahırların ve kümeslerin ısıtılmasında kullanabilirsiniz. Isıtılacak mekanda canlı varsa ve hava sirkülasyonu yoksa mutlaka elektrikli ya da bacalı ısıtıcı almalısınız. Doğru bir ürün seçimi için mekanın minumum derecesi, çıkartılması istenen derece, mekan alanı ve yüksekliği, yalıtım tipi gibi hesaplamaların yapılması gerekir. Çağrı merkezimizi arayın, ihtiyacınız olan ısıtıcı belirleyin.

Elektrikli sanayi tipi ısıtıcı, mazotlu sanayi tipi ısıtıcı, LPG li sanayi tipi ısıtıcıları bu kategoride bulabilirsiniz.

ısıtıcı, ısıtıcı fiyatları, ısıtıcılar, elektrikli ısıtıcı, elektrikli ısıtıcılar, infrared ısıtıcı, infrared ısıtıcılar, kızılötesi ısıtıcı, fanlı ısıtıcı, sanayi tipi.
Elektrikli Sanayi Tipi Isıtıcılar

Elektrikli Sanayi Tipi Isıtıcılar

Elektrikli sıcak hava cihazları, elektrikli, %100 ısıl verimle çalışan, fanlı seyyar ısıtıcılardır. Tutamaç veya üzerine monte edildiği hava yönlendirici şasesi ile çok pratik ve kullanışlıdır. Tükettiği enerjinin tamamını ısı enerjisine çevirir. Ticari ve endüstriyel kullanıma uygundur. Yakıt ikmali gerektirmez, sadece elektrik ile çalışır. Özellikle baca gazı çıkış imkanı olmayan, gaz veya sıvı yakıt ikmali problem olan yerlerin ısıtılmasında etkili bir çözüm olmaktadır. Sessiz yapısı ve standart ortam termostadı ile küçük büyük bütün işletmeler, ofisler, mağazalar, showroomlar, şantiyeler, boya-badana-cila-epoksi kurutma işleri, tersaneler, yat imalathaneleri, atölyeler, imalathaneler, çadırlar, çeşitli sosyal organizasyonlarda, istenilen her yerde hızlı ve etkin bir ısıtma çözümüdür.
Boru Kanal Temizlemeler

Mazotlu Sanayi Tipi Isıtıcılar

Mazotlu sıcak hava cihazları direkt ateşlemeli, sıcak yanma gazlarını da ısıttığı hava ile birlikte veren, %100 ısıl verimle çalışan, yüksek sıcaklıkta hava çıkışına sahip seyyar ısıtıcılardır. Çoğunlukla kurutma, donmaya karşı koruma, ısıtma, ön ısıtma gibi amaçlara en iyi şekilde hizmet ederler. Şantiye çalışanları, sera sahipleri soğuklar aniden bastırdığında mazotlu sıcak hava cihazların değerini iyi bilirler. Geniş yakıt deposu hacmi uzun süre ikmal yapmadan kesintisiz çalışmaya imkan sağlar. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekli sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Yakıt deposu, ergonomik tutamacı ve tekerlekli sayesinde bir yerden başka bir yere rahatça taşınabilir. Fişi 220V topraklı bir prize bağlanır, yakıt deposuna motorin doldurulur, eğer bacalı model ise eksoz gazlarını dışarı atmak için baca boruları bağlanır, ısıtıcı yönü ısıtmak istenen yöne çevrilir ve açma düğmesine basılır.
LPG li Sanayi Tipi Isıtıcılar

LPG li Sanayi Tipi Isıtıcılar

Çoğunlukla açık alanlarda, iyi havalandırılan kapalı ve yarı kapalı mekanlarda, ısıtma ve kurutma amaçlı kullanılır. Cihazlarla birlikte verilen kademesiz gaz regülatörü üzerinde gaz akışını ayarlayarak, istediğiniz kapasitede çalışmasına imkan verir. Hızlı ve etkili bir ısıtma için cihazın fişini 220V bir prize bağlamak, gaz hortumu ucundaki regülatörü gaz tüpüne bağlamak ve açma düğmesine basmak cihazın devreye girerek anında yüksek sıcaklıkta hava üretmesi için kafidir.

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında