• Anasayfa
  • Sipariş Hattı : (212) 444 1-721
  • Gross Depot'a hoşgeldiniz. Müşteri Girişi yapınız. Ya da Yeni Müşteri Kayıtı açınız.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

İncelediğiniz ürün ile ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildiriniz.
Diğer sorularınız için Çağrı Merkezi Başvuru bölümünü kullanınız.


Öneriler Ürün açıklamasında hata var
Ürün açıklaması yetersiz
Ürün fiyatı piyasadan pahalı
Ürün ile ilgili tavsiyem var
Bu sayfada teknik bir problem var
  grossdepot öneri
Açıklama
İsim  
Email
Güvenlik resmindeki metni yazın
  • grossdepot.com

Basınçlı Yıkama Makinesi nasıl Çalışır?
Bir basınçlı yıkama makinesi kullanarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamış olursunuz
Devam
 


TEZGAH TİPİ MAKİNALARTEZGAH TİPİ MAKİNALAR

TEZGAH TİPİ MAKİNALAR

Tezgah tipi makina alırken; metal, ahşap, granit vb malzemeleri işlemede delme, şekil verme, düzeltme, kesme, çapak alma gibi işlerde yardımcı olacak tezgah makinalar birer makina yatırımı olduğu için uzun vadeli ihtiyacınızı karşılaycak doğru üründe fiyat/performans kriterlerini gözönüne almalısınız. Eğer hobi için ve daha küçük parçalar için makinalar arıyorsanız, mikro freze, torna, planya gibi aletleri tercih edebilirsiniz. Mikro tezgah makinaları ve diğer mikro aletleri incelemek için mikro aletler kategorisini mutlaka ziyaret ediniz.

Sütunlu matkap, tezgah freze, tezgah zımpara, tezgah tipi testere, tezgah tipi profil kesme, torna tezgahı, zımpara ve taşlama motoru, planya, zıvana, menteşe açma makinası ve tezgah tipi makinalara ait aksesuarları bu kategoride bulabilirsiniz.

torna, freze, torna tezgahları, torna tezgahı, marangoz makinaları, mobilya makinaları, ağaç tornası, freze tezgahları, torna fiyatları, el frezesi, matkap tezgahları, matkap tezgahı, sütunlu matkap, şerit testere, şerit testereler, testere tezgahı, profil makina, profil makinası, hırdavat, inşaat makinaları, granit, mermer makina, planya, vargel, zimpara makinası, zımpara, zımpara taşları, taşlama makinası, taşlama motoru, siensi torna, cnc torna.
Sütunlu Matkap

Sütunlu Matkaplar

Birçok sanayide, fabrikada, atölyede kullanılan sütunlu matkap, metal malzemelerde delme, raybalama, delik büyütme, silindirik havşalama, konik havşalama ve klavuz çekme işlemlerine uygun tezgah matkaptır.
Tezgah Freze

Tezgah Frezeler

Birçok sanayide, fabrikada, atölyede kullanılan tezgah freze ile profil, kanal, testere, kama kanalı açma vb. frezeleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yatırımı yüksek makinalar olduğu için uzun süreli ihtiyacınızı karşılayacak bir tezgah freze seçmeniz avantajınıza olacaktır.
Tezgah Zımpara

Tezgah Zımparalar

Döküm sanayi, kapı kolu, musluk, batarya, imalatı, mobilya, dekorasyon gibi alanlarda demir, paslanmaz çelik, pik döküm, sarı, ağaç, bakalit, pleksiglas gibi malzemelerde çok kaba çapaktan en düzgün hassas yüzey elde etmek için, çapak almak için kullanılan zımpara makinaları, kavisli parçalarda ve iç/dış bükey parçaları da rahatlıkla zımparalayabilirsiniz. Zımpara makinalarının ihtiyaca göre farklı şekil ve ebatları bulunmaktadır.
Tezgah Tipi Şerit Testere

Tezgah Tipi Testereler

Tüm boru ve profillerin kesimi, dolu malzemelerin kesimi, yapı çelikleri, paslanmaz çelik kauçuk, cam, seramik, bronz, alüminyum vb. malzemelerin kesiminde band testere, metal şerit testere makinaları idealdir. Kesilecek malzemeye uygun testere ağzı kullanmanızın çok önemli olduğunu unutmayın.
Tezgah Tipi Metal Profil Makinası

Tezgah Tipi Metal Profil Makinaları

Metal şerit, metal profil, metal bordür gibi malzemeleri çapraz, şevli, gönyeli kesmek için metal profil makinası ile en zorlu malzemelerde bile kolay kesim yapabilirsiniz.
Torna Tezgahı

Torna Tezgahları

İş parçasından talaş kaldırarak metal malzemeleri istenen şekil ve ölçülere getirmeye yarayan torna tezgahı, birçok sektörde kullanılan, makina parkurunda ilk sıralarda yer alan bir makinadır. Universal tornalar makine, otomobil, traktör, sayaç ve enstrüman imalat sektörlerinde makine ve takım atölyelerinde finişli ve yarı finişli kesimler için uygundur. İç ve dış silindirik ve konik yüzeylerin tornalanması, yüzey tornalama ve metrik, Whitworth, modül ve çap tipi vida dişlerinin açılması dahil, esas olarak tornalama işlerinde kullanılır. Ayrıca delme, rayba, oyma, kurs açma, kertik açma, yağ yivi açma işlerinde de kullanılabilir.
Zımpara ve Taşlama Motorları

Zımpara ve Taşlama Motorları

Metal, ahşap, cam, fiberglas, kauçuk vb. bir çok malzemeyi zımparalama, çapak alma ve aletlerin bilenmesi için taşlama motoru kullanabilirsiniz.
Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme Makinaları

Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme Makinaları

Granit, seramik, doğal taş vb. malzemeleri kesiminde kullanılan granit ve eramik kesme makinasında ihtiyacınız olan kesim uzunluğu ve derinliği gözönüne almalısınız. Performanslı bir kullanım için doğru ve kaliteli testere ağzı da kullanmanız gerektiğini unutmayınız.
Planya, Zıvana ve Menteşe Açma

Planya, Zıvana ve Menteşe Açma

Ağaç ve benzeri malzemelerde kalınlık ayarlama ve düzgün yüzeyler elde etmek için planya tezgahı, profil ve kapak birleştirme, delik açma, menteşe yuvası açma gibi işlerinizde zıvana ve menteşe açma makinaları kolya ve hızlı iş yapmanızı sağlar.
Tezgah Tipi Makina Aksesuar ve Yedek Parçalar

Tezgah Tipi Makina Aksesuar ve Yedek Parçalar

Tezgah tipi makinalara ait yedek parçalar, sehpalar, standlar, lambalar, göstergeler, delik açma aparatı vb. tüm aksesuarları bu kategoride bulabilirsiniz.

Ana Kategori

Alt Kategori

Marka


Yıkama Makinası, Karot, Sanayi Tipi Isıtıcı, Dalgıç Pompalar, Havalı Somun Sıkma, Pafta, Transpalet, İstifleme Makinası, Makita Elektrikli El Aletleri, Bosch El Aletleri, Dewalt El Aletleri, Kaynak Makinaları, Ağaç Motoru, Elektrikli Vinç, Lazermetre, Kanal Açma ve Beton Kesme, Bosch Matkap, İnvertör Kaynak Makinası, Darbeli Matkap, Şarjlı Matkap, Matkaplar, Şerit Testere Makinası, Zımpara Makinaları, Gönye Kesmeler, Profil Kesme, Hobi Aletleri, Boru Bükme, Kırıcı Deliciler, Akülü Vidalama, Hava Tabancası, Makita Vidalama, AEG Matkap, Boya Tabancası, İnverter Kaynak, Tilki Kutuğu, Çapalama Makinası, Su Motorları, Çim Biçme, Tırpan ve İlaçlama Pompası gibi tüm Bahçe Aletleri, Elektrikli Tezgah Tipi Granit ve Seramik Kesme, Sert Zemin Ovma ve Temizleme Makinaları, Paketleme Ekipmanları, Elektrikli El Aletleri, Bahçe ve Tarım Aletleri vb. Hırdavat, Yapı Market, Nalbur, Yapı Malzemeleri ve daha birçok endüstriyel ürünler... Bosch, Black Decker, Dewalt, Makita, AEG, Osaka, Karcher, Rems, Kanca, Altaş, Skil, Dremel, Sista, Henkel, İzomastik, Karbosan, İzeltaş... daha fazlası ulusal ve dünya markalarıyla. Hepsi Gross Depot'ta! Üstelik en iyi fiyatlarla, en güncel fiyatlarla ve kampanyalarla...


SSL
© 2007 - 2011 GrossDepot.Com Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Hakkında